درباره ما - گروه تولیدی پوشاک بادیس

درباره بادیس گروه تولیدی پوشاک بادیس در سال 1356 با نام تجاری چه گل با هدف تولید انواع پوشاک مردانه، فعالیت و کسب و کار خود را در ایران آغاز کرد و همواره با اهداف بلند مدت سعی در ارتقاء کیفی و کمی محصولات خود مطابق با استانداردهای روز دنیا داشته است.

بادیس با اندیشه ای بلند و با استفاده از علوم روز همواره در تلاش است با بهترین محصولات و بالاترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه نماید.

تولیدات این کارخانه بر اساس نیاز روز بازار مد ایران طراحی می شود و در غالب یک شرکت منطبق بر معیارهای ایرانی در جامعه تولیدی پوشاک ایران حضور دارد.

بادیس خلق ارزش و تامین رضایت مشتریان را از طریق ارائه محصولاتی با کیفیت برتر، متنوع در طرح و الگو، هماهنگ با نیاز روز و با قیمت مناسب را جستجو می کند و برای دستیابی به آن از یک سو با ایجاد شرایط مطلوب کاری، فرصت لازم برای کسب مهارتها و ارتقاء زندگی کارکنانش از طریق تامین حقوق مادی و معنوی را به وجود می آورد و از سوی دیگر روابطی پایدار با مشتریان و تامین کنندگان را برقرار و حفظ می نماید. در خرید لباس اولین نکته طرح و کیفیت آن است.

بدون شک در تولیدی پوشاک بادیس نکته مهم تولید با کیفیت است.

به همین جهت گروه تولیدی بادیس تلاش میکند همواره مواد اولیه مناسب و با کیفیتی را برای تولید انواع پوشاک انتخاب کند.

چرا بادیس؟

 طراحی فروشگاه اینترنتی بادیس با هدف ایجاد یک فروشگاه در فضای اینترنت و فروش پوشاک خانواده به صورت انلاین صورت می گیرد.این فروشگاه تقریبا تمام نیازهای پوشاک یک مشتری را در کوتاهترین زمان ممکن تامین می کند و شخص می تواند تنها با چند کلیک هر آنچه را که می خواهد خریداری نماید و از آنجا که فروشگاه اینترنتی بادیس دارای نماد اعتماد الکترونیک است افراد با خیال آسوده و اطمینان کامل از این فروشگاه اینترنتی اقدام به خرید می کنند. برخی از امکاناتی که در طراحی فروشگاه اینترنتی بادیس به کار رفته است شامل موارد زیر است:

ثبت سفارش آنلاین

سیستم هوشمند پیگیری

سفارشات ثبت نظرات و انتقادات

سبد خرید

پشتیبانی آنلاین

روش های متعدد ارسال

جستجوی پیشرفته

وجود صفحات متعدد در سایت (پرفروش ترین ها برترین ها جدیدترین ها و غیره)